خودتونو معرفی کنید !

شروع موضوع توسط pencil-society ‏21 اکتبر 2018 در انجمن خوش و بش و گفتگوی آزاد !

Nature

به اشتراک بگذارید

1. pencil-society

pencil-society صندلی وفا نداره مدیر :) ادمین مدیر ارشد

ورودی های وبلاگ:
    1
    خودتونو معرفی کنید :

اگر دوست دارید : اسم و فامیل / اگر نه نام کاربری
    شهر :

رشته و مدرک تحصیلی :

زمینه کاری :

علایق :

تفریحات :

هدف :

و کلا هر چیزی که دوست دارید در موردتون بدونیم و ما رو به هم نزدیک تر کنه :)

maryam hatami و Leila از این پست تشکر کرده اند.
  2.  
    حمایت از ما = نظردادن شما در پستها ! همین !
  3. pencil-society

pencil-society صندلی وفا نداره مدیر :) ادمین مدیر ارشد

ورودی های وبلاگ:
    1
    من محمدم 25 ساله از قم تو رشته نرم افزار تا مقطع کاردانی تحصیل کردم در حال حاضر تو زمینه وب فعالیت دارم .

علایق اصلیم : خلق داستان های موجود در بطن و درون خودم و نمایش اون به همه یا به زبون ساده خودمون نوشتنه !
    و علاقه زیادی به فعالیت در حوزه انیمیشن دارم چون به نظرم اگر به صورت مستقل کار بشه با حداقل تجهیزات و هزینه ها میتونم قسمتی از ذهنم رو به نمایش بزارم! بدون اینکه با محمد رضا گلزار سر قیمت چونه بزنم , کلی بازگیر در اختیارمه و اینکه دستت باز تر هست نسبت به سینمای فیزیکال خیلی لذت بخش تر هست و لی سینمای فیزیکال هم لذت های خودشو داره اگر بتونی از پسش بر بیای از هر لحاظ (مالی- رابطه و ...)
    ولی با یه سیستم نهایت خیلی گرون 10 تومن میتونی گوشه اتاقت یه فیلم کوتاه یه نفره تولید کنی هر چند سختی هاش زیاده این هم ولی نصبت به سینمای فیزیکال اه بابا اصن ولش کن دیوونه شدم ! چی دارم میگم خودمم نفهمیدم شما فهمیدیدبه منم بگید بفهمم از چی خوشم میاد ! :chatterbox::chatterbox::chatterbox:خخخخخخ :big_grin::laughting::roflym:
    راستی از موسیقی هم خوشم میاد - و چندین سال پیش آهنگسازی و تنظیم دلی میکردم یعنی واسه خودم :) , الان ولی دیگه کار نمی کنم ولی اگر بشه چنتا از کارامو میزارم تو انجمن .
    تفریح خاصی هم ندارم شاید استخر - ولی عاضق سفرم از نوع کوله گردی ولی هنوز فرصت پیش نیومده :(

هدف هم فعلا دارم یه رمان مینویسم - دوست دارم فعلا اینو تمومش کنم و یه نشر خوب داشته باشه چون اولین کارم هست :exercise:

خیلی دوست دارم با شما هم بیشتر آشنا بشم تا صمیمی تر بشیم و یه جورایی دوست بشیم دیگه ...:silly:

4. artman

artman کاربر جدید

ورودی های وبلاگ:
    0
    آرت من یا مرد هنرمند هستم با نام واقعی جواد - 19 سالمه - دانشجوی کاردانی معماری هستم . علاقه اولم به نقاشی هست وعلاقه بعدیم به صنعت فیلم سازی
    هدفم اینه که اول نقاشیم رو اوکی کنم بعد برم دنبال فیلمسازی - چنتا کلاس بازیگری شرکت کردم و در چند ورکشاپ البته .
    کارم هم فعلا بی کارم :( البته هر جا میخوان مینویسم دانشجو مث بقیه (دانشجو هم شغله ؟ پس چرا ما پول میدیم عوض اینکه اونا بدن !؟)
    تفریحم اینه که سیگارمو با سیگار قبلیم روشن کنم خخخخ خلی فاز میده :roflym::roflym::roflym::roflym:
    شوخی کردم فوتبال بازی کردنو خیلی دوست دارم با برو بچ

دیگه همین دیگه چاکری ام :high_five:

به اشتراک بگذارید