آرشیو مقالات

 

مرجع هنر های بصری - پنسل سوسایتی دات کام

User Rating: 0 / 5

232ddd.JPG

معرفی بهترین آموزش های فارسی انیمیشن سازی سه بعدی

سلام دوستان , شاید خیلی از شما هم دنبال آموزش هایی بودید که بشه از شر هزینه کلاس هایی که معلوم نیست قیمت رو بر چه مبنا و طرازی تعیین میکنن خلاص بشین !
اما بار ها خرید کردید و از محتوای آموزشی نا امید شده باشید ! خب ما تو این مقاله سعی می کنیم چند از منابعی رو که قطعا از خریدش سر خورده نخواهید شد به شما معرفی کنیم.

1- بسته 3 مجموعه ای آموزش انیمیشن در مایا نشر تاجیک :

34343-2.jpg34343.jpg34343-1.jpg

این آموزش در 3 فصل جداگانه منتشر شده , جالبه بدونید اساتید این مجموعه در سینمایی شاهزاده روم همکاری داشند.
-فصل اول این مجموعه به شرئع کار و بحث های مقدماتی در مایا میپردازد , ورژن استفاده در این آموزش 2014 می باشد , اما دلیلی بر این نمی شود که اگر شما از مایا 2018 استفاده میکنید به سراغ سری دوم و سوم این آموزش نروید !
مشاهده نمونه :
http://javanehdanesh.com/files/Introduction-In-Maya-sample.mp4

-در این فصل یه نکات پیرامون مدلسازی و تکسچرینگ پرداخته می شود و از ابتدا یک مدل انیمیشنی با ورود بلوپرینت آن مدلسازی خواهد شد و تمام نکات لازم و ابزار های لازم را فرا خواهید گرفت , و این مدل را در این فصل آماده میکنیم تا برای فصل 3 و یادگیری و انجام ریگ و انیمیت یک صحنه توسط آن آماده شویم.
مشاهده نمونه :
http://javanehdanesh.com/files/Reel-Modeling-And-Uv-Texture-sample.mp4

-در فصل نهایی این مجموعه نیز به نکات و ریزه کاری های پیرامون ریگینگ کاراکتر و انیمیت یک صحنه توسط آن و نکات ضروری تئوری و نرم افزاری در زمینه انیمیشن خواهید پرداخت.
مشاهده نمونه :
http://javanehdanesh.com/files/Reel-Rigg-Animate-sample.mp4

لینک خرید بسته :

http://javanehdanesh.com


2- اما دومین بسته پیشنهادی در این بازار شلوغ و پر زرق و برق ! , مجموعه های آموزشی جناب صادقوند هستند :
امین صادقوند که در پروژ های سینمایی و تلویزیونی نیز سابقه همکاری دارند ( مانند سینمایی مبارک) , حدود 17 عنوان آموزشی با تدریس خودشون منتشر کردند که هر دوره به یک مبحث تخصصی می پردازد , برای تهیه این مجموعه های میتونید به آدرس زیر یعنی صفحه شخصیشون در فرانش مراجعه کنید و نمونه ها رو هم مشاهده کنید.
https://faranesh.com/author/AminSadeghvand

3-آموزش های وبسایت هنر آمیز :
این وبسایت چند سالی هست در زمینه تولید محتوای آموزشی فعالیت داره , و آموزش های خوبی منتشر کرده که می تونید نمونه هر بسته رو هم مشاهده کنید :
آدرس وبسایت :
https://www.honaramiz.com/shop/

نوشتن دیدگاه